Wiadomości z Garwolina

200 lat dla pani Genowefy!

Dodano:
garwolin - 200 lat dla pani Genowefy!

4 sierpnia 2020 r. pochodząca z Kobylnicy pani Genowefa Wielgomas obchodziła setne urodziny. Życzenia dostojnej jubilatce złożył m. in. wójt gminy Maciejowice Tomasz Kwiatkowski.

4 sierpnia swoje setne urodziny obchodziła pani Genowefa Wielgomas, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Woli Gułowskiej, pochodząca z miejscowości Kobylnica w gminie Maciejowice. Z tej okazji prowadzące placówkę siostry karmelitanki zorganizowały uroczysty jubileusz. Dostojnej Jubilatce życzenia od premiera Mateusza Morawieckiego przekazała kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba. Wśród gości pojawiły się delegacje z rodzinnej gminy Maciejowice na czele z wójtem Tomaszem Kwiatkowskim, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Maciejowicach Danuta Wojciechowska i przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oraz ojciec przeor Janusz Bębnik i wójt gminy Karol Ponikowski, który złożył Jubilatce gratulacje i najlepsze życzenia, zdrowia, wielu sił ducha i ciała. My również przyłączamy się do życzeń. Wszelkiego dobra!

źródło i zdjęcia: FB  gminy Macjiejowice, facebook.com/adamow.eu, facebook.com/anna.kaszuba

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.