Wiadomości z Garwolina

Młody mężczyzna utonął dziś na kąpielisku

Dodano:
garwolin - Młody mężczyzna utonął dziś na kąpielisku

Dziś po godzinie 14.00 na kąpielisku w gminie Trojanów utonął młody mężczyzna.


Do zdarzenia doszło na kąpielisku znajdującym się między Korytnicą a Trojanowem, które powstało w trakcie budowy S17.

- Mężczyzna w wieku około 20 lat przebywał w zbiorniku wodnym i nagle znalazł się pod wodą. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce pomoc. Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 14.30. Po przybyciu na miejsce zastępów PSP z łodzią, próbowano namierzyć mężczyznę przy pomocy bosaka. Nie udało się to. Na miejsce przyjechała grupa wodno-nurkowa z warszawskiej JRG1. Ciało 20-latka zostało wyłowione tuż przed godziną 17.00 – informuje st. kpt. zastępca komendanta KP PSP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Qfa! (, #IP ad15baf370) Odpowiedz

Tak to jest gdy ludziom szkoda wydać te 20-30 złotych na siedzenie cały dzien w legalnym, strzeżonym kąpielisku! A potem takie tragedie. Rodzina powinna jeszcze pokryć koszty ratownictwa.

Na strzeżonych też toną (, #IP f1874349e6) Odpowiedz

Różnice temperatur, skurcz, jakieś problemy z krążeniem, czasem głupota, hazard i ludzie toną. Trudno jednoznacznie ocenić. Ludzi ciągnie do wody, a to żywioł.