Wiadomości z Garwolina

Burmistrz Garwolina jutro kończy kwarantannę

Dodano:
garwolin - Burmistrz Garwolina jutro kończy kwarantannę

Burmistrz Garwolina i jej rodzina otrzymali negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa i jutro kończą kwarantannę.

- Moi Drodzy! Aby wyprzedzić wszelkie spekulacje i „nadinterpretacje” TAK - stosujemy się do zaleceń sanepidu i od dzisiejszego popołudnia rozpoczęliśmy rodzinną, domową kwarantannę. Potrwa ona do momentu otrzymania wyników badań, które mam nadzieję będą pozytywne dla nas, a nie wirusa. NIE – nie miało to żadnego związku z pełnieniem przeze mnie obowiązków służbowych. Miasto i urząd funkcjonują normalnie – napisała kilka dni temu na swoim FB burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak.

REKLAMA:


- W łańcuszku zdarzeń jestem osobą, która ma kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą zarażoną. Jak sami widzicie sytuacja, z którą teraz musi się zmierzyć moja rodzina może spotkać każdego. Zarażenie COVID-19 w wielu przypadkach może przebiegać bezobjawowo, a ewentualny pozytywny wynik osoby narażonej na kontakt skutkuje skierowaniem na obowiązkową kwarantannę kolejnych, często również przypadkowych osób. Procedury są procedurami i musimy się do nich stosować. W moim przypadku kontakt z osobą, której wyszedł pozytywny wynik testu miał mój syn. Aktualnie nie ma mowy o zarażeniu mojej rodziny, ale w pełni spokojni będziemy dopiero po otrzymaniu wyniku testu. Trzymajcie kciuki  i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia PS. Dziękuję wszystkim, którzy tak bardzo troszczą się o moje zdrowie fizyczne i psychiczne – dodała włodarz.

Burmistrz telefon o konieczności przejścia na kwarantannę otrzymała 3 sierpnia. Wczoraj włodarz i jej rodzina otrzymali ujemne wyniki testu na obecność wirusa. Od jutra włodarz kończy kwarantannę.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

bez pomyślunku (, #IP ac8c7a317c) Odpowiedz

czym tu się chwalić pani burmistrz, że wynik negatywny to ok. ale jak byłby pozytywny to zdaje sobie pani sprawę ile osób pani naraziła wiedząc że miała kontakt z chorym na covid?!w sobotę na obchodach gdzie były setki mieszkańców, w niedzielę na mszy wspólnie z przewodniczącym rady i starostą jak również na mszy gdy wychodziła pielgrzymka...to tylko te największe spotkania, to jest ignorancja i naśmiewanie się w twarz innym. Od włodarza miasta i powiatu oczekujemy odpowiedzialnych działań a państwo zachowujecie się jak dzieci, nie chcemy takich włodarzy przez małe w.

(, #IP cae972af21) Odpowiedz

Ludzie obudzcie się jakiego wirusa jak długo będziecie wierzyć w te bzdury z TVP Górnik który nie był danego dnia kiedy były pobierane próbki w jego kopalni w pracy dostał za dwa dni wynik pozytywny !!!! I co dalej wierzycie ? Trzeba być debile żeby w tą ściema wierzyc

taki pan jeden (, #IP fffbe30c6a) Odpowiedz

Nic się nie chce pisać, ale ludzie się przestraszyli, bo i do urzędu miasta mniej liczniej chodzili i bali się jak im na podwórko w czasie pandemii i w dodatku w czasie kwarantanny pani burmistrz wchodziła kontrola z urzędu do kompostowników. A czy to prawda że w tym czasie pandemicznym jedna z instytucji państwowych z ul. Wyszyńskiego zrobiła sobie w jeden z piątków wyjazd integracyjny do znanego lokalu we Wildze? Jeśli tak to nieźle, wszak służbę epidemiologiczna trzeba odreagować...

bedok do bez pomyslunku (, #IP db7b57bbe7) Odpowiedz

a ty czasami myslisz troszeczke ??? skąd wiesz ze nie miałeś / miałaś kontaktu z osobą zarażoną ??? ile osób juz zaraziłaś /ziłeś , wiec takie gadanie twoje to poprostu tylko po to żeby sobie pogadac

Kontakt, z kontaktem, po kontakcie (, #IP a57f9e8096) Odpowiedz

Ludzie jeśli tak patrzeć na tą sytuację to trzeba zamknąć na kwarantannę pół Polski. Co to znaczy - kontakt z osobą która miała kontakt z inną z kontaktu,po kontakcie. Istne szaleństwo. Ps. Też byłam na kwarantannie ale ja miałam kontakt z osobą bezobjawowá z pozytywnym wynikiem. Pozdrawiam w tym szaleństwie.

(, #IP 3bd191a95a) Odpowiedz

...aś poechał/a! Wyluzuj, dzisiaj nikt nie wie, gdzie i kiedy wejdzie w kontakt z osobą zakażoną (bo nawet nie chorą). Po co te frustracje od razu?

Odpowiedz (, #IP 5a1f49d295) Odpowiedz

Pani Burmistrz była na kwarantannie, a starosta nie chodził do pracy, do czasu wyników. Więc za chwilę doigrasz się jakiegoś pozwu. Choć nie, immunitet😢

(, #IP a6dc0b385e) Odpowiedz

naraziła wiedząc że miała kontakt z chorym na covid??? Dobrze wiesz że to nieprawda. Skończ chora psychiko te insynuacje i czytaj ze zrozumieniem. A właściwie to dobrze wiesz co robisz, chcesz zniszczyć czyjeś dobre imię, bo masz swój osobisty problem . Na takie działania są też odpowiednie paragrafy więc może uspokój się i wyjedź na wakacje

(, #IP a57f9e8096) Odpowiedz

Jaki kontakt????