Rozrywka | Kultura Garwolin

Iluzjonista Maccino w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Iluzjonista Maccino w Żelechowie

W czwartek 6 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie odbył się pokaz iluzji w wykonaniu iluzjonisty Maccino. Magik zaprezentował wiele zdumiewających sztuczek m.in. płonący portfel, kolorowanie książki za pomocą różdżki, rozmnażanie butelek, uwolnienie się z zamkniętych kajdanek, przecinanie sznurka palcami.


Aktywny udział w pokazie brały dzieci, które z radością asystowały iluzjoniście. Maccino a właściwie Maciej Szymański pochodzi z Iławy. Od 6. roku życia interesuje się sztuką iluzji. W wieku 16 lat postanowił, że zostanie profesjonalnym iluzjonistą. Mając 18 lat spełnił to marzenie, dając pierwsze pokazy iluzji i stając się najmłodszym iluzjonistą scenicznym w Polsce. Przez ostatnie lata wystawił ponad 1000 pokazów. Ma za sobą występy za granicą, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii czy USA.

MGOK Żelechów

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 34

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.