Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 09-08-2020r.

Dodano:

3 sierpnia 2020 g. 1:49

Lipówki ul. Główna

48-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem osobowym Ford Focus znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,99 mg/l) Postępowanie w sprawie mężczyzny prowadzi PP Pilawa.

4 sierpnia 2020 g. 18:10

Stare Podole gm. Wilga

46-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Saab zjechał z drogi i uderzył w przydrożną kapliczkę. Po dokonaniu przez policjantów pomiaru stanu trzeźwości okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany. W wydychanym powietrzu miał 1,42 mg/l (I badanie) i 1,51mg/l (II badanie) alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi PP Wilga.

REKLAMA:


7 sierpnia 2020 g. 15:18

Izdebno

Kierujący samochodem osobowym Renault Laguna, 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości (0,46 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - I badanie; 0,49 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu - II badanie). Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi PP Łaskarzew

8 sierpnia 2020, g. 22:22

Garwolin ul. Studzińskiego

20-letnia mieszkanka naszego powiatu kierowała pojazdem marki Volvo znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,49 m/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Kierując w takim stanie kobieta straciła panowanie nad pojazdem doprowadzając do zderzenia z kierującą seatem. Wymienionej zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.