Wiadomości z Garwolina

Kolejni nauczyciele otrzymali awanse zawodowe

Dodano:
garwolin - Kolejni nauczyciele otrzymali awanse zawodowe

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak wraz z zastępcą Albertem Baranem oraz dyrektorami garwolińskich placówek oświatowych odebrali wczoraj ślubowania od nauczycieli, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Miasta Garwolin.

Wczoraj w UM Garwolin odbyła się uroczystość, podczas której burmistrz Garwolina Marzena Świeczak odebrała ślubowania od nauczycieli, którzy uzyskali awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Wśród awansowanych nauczycieli znaleźli się: Anna Teresa Gałuszko (Publiczne Przedszkole nr 6), Renata Sionek (Publiczne Przedszkole nr 8), Justyna Szarek-Szuchnik (Publiczne Przedszkole nr 8), Magdalena Czajka (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2) i Michał Gontarz z (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2).

- Serdecznie gratuluję i życzę dużo siły, mnóstwa twórczej energii i przede wszystkim satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy – napisała na swoim FB burmistrz Garwolina.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

??? (, #IP 9522f41c50) Odpowiedz

Wręczają nauczycielom te papiery bez maseczek i bez przyłbic, a stoją przed nimi i w odległosci zdecydowanie mniejszej niż bezpieczna. Pierwsza Dama w Łaskarzewie też przemawiała do tylu dzieci, muszących siedzieć w odstępach odpowiednich i mając maseczki, bez żadnej osłony ust i nosa. Chociaż z tego względu, że one muszą, mogłaby założyć. Władze szkoły mogłyby o tym wspominać gościom. Tu chodzi o zdrowie, więc hierarchia nie powinna mieć znaczenia. Przykład idzie z góry, czyli między innymi od tych, którzy ogłaszają zalecanie, nakazy i obostrzenia. Jak mają się chociażby te dzieci czuć, skoro mówi im się, że muszą mieć maskę, obowiązkowo, a przyjeżdża ktoś do nich i jej nie ma?