Garwolin Sport

Wystartowały zapisy na paintballowy Turniej Strażacki Widmo!

Dodano:
garwolin - Wystartowały zapisy na paintballowy Turniej Strażacki Widmo!

19 września w Wólce Ostrożeńskiej odbędzie się paintballowy Turniej Strażacki Widmo. Można jeszcze zapisać się do rywalizacji.

Zasady są proste. W zawodach udział może wziąć 10 drużyn. Rozegrana będzie tylko mapa speedball’owa w formule 5 vs 5. Każda drużyna może mieć zawodników rezerwowych i zmieniać ich w czasie turnieju. Po turnieju odbędzie się integracja przy ognisku do ostatniego gościa.

Najlepsi z najlepszych Widmo 2020 otrzymają czek pieniężny o wartości 1500zł i Puchar Widmo na rok czasu. Kolejne drużyny nagrody pocieszenia za zajęcie 2 i 3 miejsca!

REKLAMA:


Zapisy trwają do 12 września! Więcej szczegółów na facebookowej stronie Widmo Garwolin.

Specjalnością Widmo Garwolin Paintball są atrakcje z dużą dawką adrenaliny! Widmo Paintball - to 3 niezależne mapy do gry! 8 doświadczonych instruktorów, wysokiej klasy sprzęt oraz rozbudowana strefa bezpieczna.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.