Wiadomości z Garwolina

Awanse zawodowe dla nauczycieli ze szkół powiatowych

Dodano:
garwolin - Awanse zawodowe dla nauczycieli ze szkół powiatowych

27 sierpnia 2020 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla 10 nauczycieli ze szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński.

Stopień ważny w dorobku każdego nauczyciela, poprzedzony jest egzaminem, który odbył się 21 i 22 lipca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie, a także prezentacją dorobku zawodowego kandydatów oraz udzieleniem odpowiedzi na pytania zadane przez Komisje Egzaminacyjną dotyczące przede wszystkim umiejętności nabytych podczas stażu na stopień nauczyciela mianowanego.

Skład komisji utworzyli: przedstawiciel organu prowadzącego szkołę, przedstawiciele organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dyrektor, szkoły i dwaj eksperci z listy ekspertów ustalonej przez Ministra Edukacji Narodowej.

Wicestarosta Marek Ziędalski pogratulował nauczycielom wysokiego wyniku egzaminu i podziękował za zaangażowanie i pracę dydaktyczno- wychowawczą w powiatowych jednostkach oświatowych. Nauczyciele złożyli ślubowanie i odebrali z rąk wicestarosty Marka Ziędalskiego akty mianowania.

REKLAMA:


Poniżej lista awansowanych nauczycieli.
1. Joanna Maria Romanowicz - nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i gastronomicznych w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie;
2. Dariusz Wiącek - nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie;
3. Anna Magdalena Karasińska - nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie;
4. Kamila Justyna Lis - nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich
w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie;
5. Ewa Gromadzka - nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem
6. Joanna Halina Kuźnia - nauczyciel języka angielskiego
w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Garwolinie,
7. Małgorzata Trzmiel - nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie;
8. Katarzyna Osial-nauczyciel biologii w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie;
9. Ks. Zbigniew Franciszek Borkowski - nauczyciel religii w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Trzciance.
10. Katarzyna Stoń – nauczyciel funkcjonowania osobistego i społecznego
w Zespole Szkół Specjalnych Nr 1 w Garwolinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

bedok (, #IP a22824758f) Odpowiedz

no no no ta babeczka na 5 zdjeciu w czarnej sukieneczce nogi do samego nieba podobają mi się chetnie poznam właścicielke tych nóżek