Rozrywka | Kultura Garwolin

Kolejny koncerert w ramach Festiwalu Akordeonistów

Dodano:
garwolin - Kolejny koncerert w ramach Festiwalu Akordeonistów

W niedzielę 6 września 2020 r. odbył się kolejny koncert w ramach Festiwalu Akordeonistów w Łaskarzewie. Zespół Barrio Loco w składzie: Alicja Borkowska – wokal i prowadzenie koncertu , Piotr Bożewicz - bandeon i Piotr Malicki - gitara przeniósł festiwalową publiczność do krainy tanga.


Tego wieczora muzykom towarzyszyła znakomita para taneczna Anna Iberszer i Piotr Woźniak. Koncert dostarczył wielu wzruszeń i pięknych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Podróż po niezwykłej krainie rozpoczęła się jednym z najsłynniejszych na świecie polskich utworów czyli „Tangiem Milonga”, zaraz potem rozbrzmiewały niezapomniane melodie takie jak: „Szczęście raz się uśmiecha”, „Kiedy Będziesz zakochany”. W magiczne klimaty tanga argentyńskiego przeniosły nas kompozycje Carlosa Gardela i Juliana Plaza.

Festiwal Akordeonistów w Łaskarzewie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020

Serdecznie podziękowania za pomoc w organizacji koncertu organizatorzy kierują do pani Ewy Zawodnik – właścicielki sali weselnej oraz druhów z OSP Łaskarzew pełniących służbę porządkową.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.