Garwolin Sport

Brązowy medal Ani Kotlarskiej na Mistrzostwach Polski Młodzików w badmintonie

Dodano:
garwolin - Brązowy medal Ani Kotlarskiej na Mistrzostwach Polski Młodzików w badmintonie

Na rozgrywanych w dniach 3 - 6 września 2020 r. MPM w Bieruniu Ania Kotlarska z MKS Garwolin wspólnie z Maksymilianem Krogulskim z klubu KS Hubertus Zalesie Górne zdobyła brązowy medal w grze mieszanej.

Mistrzostwa pierwotnie miały być rozegrane w maju tego roku, jednak ze względu na panujące zagrożenie zostały przeniesione na ten tydzień. Zawody odbywały się bez udziału publiczności, jedynie mogli w nich uczestniczyć zawodnicy i sztaby szkoleniowe.

Ania z Maksem potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki (rozstawieni z nr 3) zajęli trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. Ania miała jeszcze szansę na medal w grze podwójnej dziewcząt razem z Nikolą Nowińską (UKS Korona Pabianice). Niestety w ćwierćfinale przegrały 1:2 z parą z Suwałk w decydującym secie 22:24. Bardzo dobrze na Mistrzostwach wypadł Tomek Kotlarski, który w grze podwójnej chłopców w parze z Mikołajem Chrzanowskim (UKS Wschodnia 12 Kielce) awansował do najlepszej ósemki, przegrywając mecz ćwierćfinałowy z późniejszymi Mistrzami Polski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.