Wiadomości z Garwolina

Od 1 października w SP ZOZ będzie przyjmował onkolog radioterapeuta

Dodano:
garwolin - Od 1 października w SP ZOZ będzie przyjmował onkolog radioterapeuta

SP ZOZ w Garwolinie poszerzy działalność onkologiczną. Od 1 października oprócz istniejącej poradni onkologicznej, będzie można skorzystać z wizyty u specjalisty radioterapii onkologicznej Iwony Gawron.


- Mamy już poradnie onkologiczną, w której przyjmuje dwóch chirurgów onkologów i teraz onkolog radioterapeuta. Radioterapii nie będziemy robić, bo nie mamy tu takich możliwości, ale pozwoli to kwalifikować chorych i zapewniać im bardziej kompleksową pomoc w przypadku chorób onkologicznych - mówi dyrektor SP ZOZ Krzysztof Żochowski.

Lekarz Iwona Gawron będzie przyjmowała pacjentów od 1 października, w piątki od godziny 13.00 do  godziny 15.00 – 16.00.

- Jeżeli będzie odpowiednia ilość chętnych, to będziemy wydłużać godziny pracy pani doktor. Świadczenia onkologiczne są nielimitowane - dodaje dyrektor SP ZOZ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.