Wiadomości z Garwolina

Jedna klasa SP nr 1 w Garwolinie na nauczaniu zdalnym

Dodano:
garwolin - Jedna klasa SP nr 1 w Garwolinie na nauczaniu zdalnym

Jeden z uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Garwolinie otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna klasa przeszła na nauczanie zdalne.

- 10 września dyrekcja szkoły zwróciła się do nas z wnioskiem o wyrażenie zgody na nauczanie zdalne w klasie, w której pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał jeden z uczniów. Sanepid po przeanalizowaniu sytuacji epidemiologicznej wydał pozytywną opinię do wniosku dyrektora szkoły. Na tryb nauki zdalnej przeszli uczniowie jednej klasy, zgodnie z wnioskiem dyrekcji szkoły. Nauczanie zdalne potrwa do 20 września - informuje burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.