Garwolin Sport

Kolejny turniej, kolejny medal

Dodano:
garwolin - Kolejny turniej, kolejny medal

W niedziele 13 września w Zielonce odbyły się Yonex X Mistrzostwa Polski Amatorów w Badmintonie. W zawodach udział wziął Dariusz Rudka z MKS Garwolin, który zajął trzeci miejsce w zawodach.

W grze pojedynczej mężczyzn 55+ brązowy medal zdobył Dariusz Rudka ulegając w pojedynku półfinałowym 13:21, 18:21 Markowi Maciejewskiemu (Team 3M Olsztyn) późniejszemu triumfatorowi.
W mistrzostwach brał również udział Andrzej Winek, który w swoim meczu ćwierćfinałowym uległ nieznacznie przeciwnikowi z klubu PTS Puszczykowo Mateuszowi Wilczkowi w stosunku 21:18, 11:21, 17:21, który następnie został wicemistrzem gry pojedynczej mężczyzn w kategorii MS B.
Andrzej ostatecznie zajął miejsce w przedziale 5-8.

W grze podwójnej mężczyzn Darkowi i Andrzejowi na drodze po kolejny medal stanął ponownie duet z Puszczykowa. Chłopaki tym razem przegrali mecz wynikiem 20:22, 16:21. Zajmując ostatecznie miejsce w przedziale 5-8.
Serdecznie gratulujemy wyników

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.