Wiadomości z Garwolina

Zderzenie ciągnika i fiata. Policja ustala dane sprawcy wypadku

Dodano:
garwolin - Zderzenie ciągnika i fiata. Policja ustala dane sprawcy wypadku

12 września w Sokole doszło do zderzenia ciągnika i samochodu osobowego marki Fiat. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierowca fiata. Policja ustala, kto kierował ciągnikiem.

zdjęcie poglądowe

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i zostali wezwani do 21 kolizji drogowych. Funkcjonariusze apeluje o ostrożność i rozsądek.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w sobotę 12 września w miejscowości Sokół po godzinie 20.00 Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że nieznana osoba kierująca dotychczas nieustalonym ciągnikiem rolniczym wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Fiat. 20-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, uderzył prawdopodobnie w przyczepę, a następnie w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowca fiata trzeźwy. Sprawcę, dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Sobolewie – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.