Wiadomości z Garwolina

Prowadził pojazd mając aż 3,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

Dodano:
garwolin - Prowadził pojazd mając aż 3,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 6 praw jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali też kilku pijanych kierowców. Niechlubny rekordzista miał aż 3,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.7 września, Taluba
33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Subaru, nie stosując się do wyroku sądowego - zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

7 września, Trąbki
36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna prowadził pojazd nie stosując się do wyroku sądowego - zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

10 września, Gończyce

26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

REKLAMA:


12 września, Podłęż
43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna prowadził pojazd nie stosując się do wyroku sądowego – zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

12 września, Łąki

32-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.