Wiadomości z Garwolina

X Łaskarzewski Pieszy Rajd Nocny ''...pójdę w nocy mrok...''

Dodano:
garwolin - X Łaskarzewski Pieszy Rajd Nocny ''...pójdę w nocy mrok...''

Stowarzyszenie „Pójdę w nocy mrok” zaprasza na Łaskarzewski Pieszy Rajd Nocny, który odbędzie się w dniach 19-20 września.

W nocy z 19 na 20 września, w godzinach 18.00 – 04.00 na terenie miasta i gminy Łaskarzew  odbędzie się X Łaskarzewski Pieszy Rajd Nocny ‘’…pójdę w nocy mrok...’’. Rajd upamiętni  z 15-17 Września 1939 r. w Łaskarzewie, wydarzenia września 1939 r. w powiecie garwolińskim, wydarzenia mające miejsce po Kampanii Wrześniowej, ruchy partyzanckie i konspiracyjnych działających podczas II wojny światowej w powiecie garwolińskim i w całej Polsce oraz setną rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 r.


    • Start: Łaskarzew ul. Alejowa 13 (II piętro, budynek OSP Łaskarzew)
    •  Trasa Rajdowa nr 1: Łaskarzew - Wola Rowska – Nowy Pilczyn- Punkt Specjalny (ognisko- okolice wsi Przyłęk)- Leokadia – Stary Helenów- Łaskarzew (ok 20 km)
    •  Trasa Rajdowa nr 2: Łaskarzew- Pagóry- Wola Rowska – Nowy Pilczyn- Punkt Specjalny (ognisko- okolice wsi Przyłęk)- Leokadia – Stary Helenów- Łaskarzew (ok 23 km)
    •  Trasa Rajdowa nr 3: Łaskarzew- Przychód- Stary Helenów – Leokadia- Punkt Specjalny (ognisko- okolice wsi Przyłęk)- Nowy Pilczyn- Wola Rowska- Łaskarzew (ok 26 km)
      Przed wyjściem na trasę uczestnicy będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia umożliwiającym wzięcie udziału w wydarzeniu.
    • Kapitan każdej z grup zostanie poinformowany o godzinie stawiennictwa na starcie i wyruszenia na trasę.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Pójdę w nocy mrok”
Zgłoszenia odbywają w formie elektronicznej dla uczestnika pod adresem: https://forms.gle/ZaxxrXLCdtCHqsCN7  a formularz do tworzenia grupy zorganizowanej znajduje się pod adresem https://forms.gle/Pv2oDUMg2jG9nsWb6

Wpisowe od osób, które zapiszą się poprzez formularz elektroniczny będzie       przyjmowane przed rozpoczęciem rajdu.
Zgłoszenia w formie papierowej i wpłatę wpisowego przyjmowane są w siedzibie Stowarzyszenia CIA w Łaskarzewie ul. Alejowa 13 (II piętro, budynek OSP Łaskarzew) w dniach:
 9 września 2020r. (środa) w godzinach od 19.00 do 20.00
10 września 2020r. (czwartek) w godzinach od 19.00 do 20.00
13 września 2020 r. (niedziela)  godzinach od 18.00 do 20.00
16 września 2020 r. (środa)  godzinach od 18.00 do 20.00  lub osobiście poprzez indywidualny kontakt: Rafał Przybysz, tel.  661039817, Piotr Żabczyński, tel. 697413624.

REKLAMA:


Wyjątkowo w tym roku Organizatorzy nie prowadzą zapisów na wydarzenie w dniu rajdu.
    • Uczestnicy uiszczają opłatę wpisową w wysokości:
      - 10 zł/os. - osoby indywidualne oraz grupy inne niż szkolne,
      -  5 zł/os. - zorganizowane grupy szkolne pod opieką osoby z przygotowaniem pedagogicznym (pojęcie "grupa szkolna" oznacza także zorganizowane grupy z ośrodków oświatowych, wychowawczych itp.)
    • Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia zobowiązana jest dostarczyć zgodę opiekuna prawnego wraz ze wskazaniem osoby sprawującej opiekę w czasie trwania rajdu według załączonego wzoru,
    • Udział osób poniżej 14 roku życia dopuszczalny jest wyłącznie pod opieką rodziców lub w grupach szkolnych pod opieką osoby z przygotowaniem pedagogicznym.
      - Przed wyjściem na trasę uczestnicy będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia umożliwiającym wzięcie udziału w wydarzeniu.
    • Kapitan każdej z grup zostanie poinformowany o godzinie stawiennictwa na starcie i wyruszenia na trasę.

Informacje:
1. Portal Facebook jako wydarzenie X edycja rajdu "pójdę w nocy mrok"
    2. http://pojdewnocymrok.blogspot.com/
    3. e-mail: pojdewnocymrok@gmail.com
    4. kontakt telefoniczny Piotr Żabczyński, tel. 697413624; Rafał Przybysz, tel. 661039817,

      


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.