Wiadomości z Garwolina

Otwarcie Małego Rynku w Łaskarzewie

Dodano:
garwolin - Otwarcie Małego Rynku w Łaskarzewie

W sobotę 12 września 2020 r. odbyło się uroczyste otwarcie ul. Rynek Mały w Łaskarzewie. W Uroczystości otwarcia i przecięcia wstęgi brali udział m. in. Pani Janina Orzełowska członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Bożek. Poświęcenia przebudowanej drogi dokonał ks. Sławomir Gnyszka.


Fundusze na inwestycję drogową pozyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wartość zadania wyniosła 230 555,14 zł, w tym kwota dofinansowania 146 702 zł.
Nowa nawierzchnia jest dobrym uzupełnieniem Otwartej Strefy Aktywności i ścieżki edukacyjno-przyrodniczej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wiesniaki z łaskarzewa (, #IP 76f8946870) Odpowiedz

ale co te wieśniaki otworzyły bo nie rozumiem ? ja tam po tych zdjęciach nie widzę, żeby coś było tam zrobione i odnowione, przecinają wstęgę bo nazwę zmienili i oznaczenie zrobili nowe i tablicę postawili za 250 tyś ? ktoś za to powinien siedzieć! zobaczcie po tym zdjęciach jak łaskarzew wygląda, bród, smród, zacofanie i ciemnogród. Brawo dla Nas! Łaskarzew mistrzem łaskarzewa!

Dostijny paw (, #IP b98b3ffd55) Odpowiedz

w Garwolinie też brud i smród.