Wiadomości z Garwolina

Świetlica w Trzciance oficjalnie otwarta

Dodano:
garwolin - Świetlica w Trzciance oficjalnie otwarta

W niedzielę 13 września odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie świetlicy wiejskiej w Trzciance (gm. Sobolew). Na uroczystości przybyli zaproszeni goście oraz mieszkańcy wsi Trzcianka. Świetlica powstała dzięki pracy i zaangażowaniu mieszkańców.


W niedzielę 13 września odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie świetlicy wiejskiej w Trzciance. Na uroczystości przybyli zaproszeni goście oraz mieszkańcy wsi Trzcianka.

Przecięcia wstęgi dokonali: wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio, proboszcz parafii Gończyce ks. Jan Spólny, radny i sołtys wsi Sławomir Paziewski, byli sołtysi wsi Tadeusz Bryzek i Krzysztof Paprota, a także wieloletni radny Rady Gminy Sobolew - Roman Ochnio oraz przedstawicielka mieszkańców wsi Elżbieta Bryzek.

Trzeba podkreślić, że świetlica została wybudowana dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców wsi.
- Mamy nadzieję, że uroczyście otwarta świetlica wiejska znakomicie spełniać będzie funkcję rekreacyjno – kulturalną. Będzie ona miejscem spotkań, integracji mieszkańców oraz wypoczynku dzieci i młodzieży – mówi wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio.

Sobolew.pl, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 38

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.