Garwolin Sport

Na ''Zarzeczu'' powstaje nowy plac sportowo-rekreacyjny

Dodano:
garwolin - Na ''Zarzeczu'' powstaje nowy plac sportowo-rekreacyjny

Rozpoczęła się budowa nowego placu sportowo- rekreacyjnego na ''Zarzeczu'' w Garwolinie, w sąsiedztwie istniejącego placu zabaw dla dzieci. Nowy plac zostanie wyposażony m.in. w sprzęt do street workout’u i monitoring.

Na zarzeczu powstaje nowy plac sportowo-rekreacyjny wyposażony w: zestaw do street worktout’u,‍ urządzenie sprawnościowe w kształcie piramidy, pojawią się również nowe ławki, kosze na śmieci i nasadzenia. Teren objęty zostanie monitoringiem.

Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki dotacjom - 100 tys. zł ze środków Urzędu Marszałkowskiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020, 100 tys. zł przekazanym na ten cel przez firmę Avon i 86 tys. zł ze środków własnych miasta Garwolin.

REKLAMA:


- Nowy plac sportowo-rekreacyjny będzie dopełnieniem Otwartej Strefy Aktywności, którą zrealizowaliśmy w roku ubiegłym i na którą MSiT przyznało pomoc finansową w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA – edycja 2019 – napisała na swoim FB burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

źródło i zdjęcia FB Marana Świeczak, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.