Rozrywka | Kultura Garwolin

Święto Hodowców koni już w niedzielę!

Dodano:
garwolin - Święto Hodowców koni już w niedzielę!

W okrojonej formie, ale jednak się odbędzie! Ósme Regionalne Święto Hodowców Koni już w niedzielę 27 września w Górkach!

O godzinie 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej zostanie odprawiona msza święta odpustowa i w intencji hodowców koni. Po nabożeństwie obędzie się przejazd defiladowy i wręczenie hodowcom dyplomów za uczestnictwo.
Swoje stoiska zaprezentują też Koła Gospodyń Wiejskich.
W wydarzeniu udział weźmie przynajmniej 30 zaprzęgów konnych.

Mimo, że forma tegorocznego święta jest okrojona ze względu na ogłoszony przez rząd stan epidemii, to organizatorzy z pewnością zapewnią nam wiele pozytywnych emocji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

PIS ZDRAJCY (, #IP 6606d963ad) Odpowiedz

PISSIORY TO ZDRAJCY.SPRZEDALI SIE

Co na to pis? (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Wszak ciągnięcie wozu przez konia to męczenie zwierzęcia i niehumanitarne. Co prawda piątka dla zwierząt jeszcze nie obowiązuje ale prezes już wyznaczył pro zwierzęcy kierunek polityki pisu.