Wiadomości z Garwolina

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Dodano:
garwolin - Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez strażaków i psa tropiącego szukało 56-letniego schorowanego samotnie mieszkającego mieszkańca gminy Trojanów. Mężczyzna wyszedł z domu w godzinach przedpołudniowych i nie było z nim żadnego kontaktu. Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Tuż przed godziną 3 zaginionego odnaleźli policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Wczoraj wieczorem oficer dyżurny garwolińskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 56-letniego niepełnosprawnego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Trojanów zamieszkiwał sam w domu oddalonym od wsi na skraju lasu. Rodzina, która była zaniepokojona nieobecnością mężczyzny, wezwała na pomoc policjantów.

REKLAMA:


Policjanci natychmiast zajęli się sprawą i już przed godziną 21 został ogłoszony alarm, gdzie na komendzie stawiali się mundurowi gotowi szukać zaginionego. Z pomocą przyszli również miejscowi druhowie. Poszukiwania wspierane również były przez funkcjonariusza z KMP Siedlce, który na miejsce przybył z psem tropiącym.

Mundurowi zaczęli przeczesywać lasy, lecz w godzinach nocnych jest to bardzo trudne. Dzięki koordynacji akcją przez oficera dyżurnego i determinacją policjantów z Posterunku Policji w Trojanowie, którzy najlepiej znali teren, przed godziną 3 udało im się odnaleźć zaginionego mężczyznę. 56-latek był na skraju lasu, wychłodzony i nie było z nim żadnego kontaktu. Na miejsce wezwano natychmiast karetkę pogotowia. Zaginiony cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.