Garwolin Sport

Siostry na medal!

Dodano:
garwolin - Siostry na medal!

Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Iganie Nowe był organizatorem Międzynarodowych Zawodów Lekkoatletycznych dla Szkół Podstawowych, w których wzięło udział ponad 600 młodych lekkoatletów z 4 województw. W imprezie wzięli też udział uczniowie szkoły sportowej z Litwy. Na zawodach świetnie poradziły sobie siostry Świesiulskie z powiatu garwolińskiego.

Uczestnicy rywalizowali w poszczególnych rocznikach od 2010 do 2006r, a zwycięzcy  otrzymywali pamiątkowe dyplomy i medale. Ze szkół powiatu garwolińskiego najlepiej zaprezentowała się 14-letnia Alicja Świesiulska – SP w Głoskowie, która bezapelacyjnie zwyciężyła w biegu na 100m w czasie nowego rekordu powiatu młodziczek. Jej czas to 12.99s i potwierdzenia III klasy sportowej. Doskonale spisała się jej młodsza 12 - letnia Agata, srebrna medalistka w skoku w dal ze strefy – 4.23m /rek. życ./. Brązowy, pierwszy w tak prestiżowej imprezie medal zdobył 10-letni Konrad Sowa ze SP w Woli Rębkowskiej, który był trzeci w biegu na 60m – wynik 9.67s.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.