Wiadomości z Garwolina

Aleksandra oddaliła się z MOW. Policja poszukuje zaginionej nastolatki

Dodano:
garwolin - Aleksandra oddaliła się z MOW. Policja poszukuje zaginionej nastolatki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukują Aleksandry Salamończyk lat 17, zamieszkałej w miejscowości Taluba gm. Garwolin.

17 lipca 2020 roku nieletnia Aleksandra Salomończyk samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krakowie i od tamtej pory nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Aleksandra Salamończyk jest wysokiego wzrostu, szczupła, ma blond-rozjaśniane włosy do ramion. Nieletnia w chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe, czarne buty adidas z żółto-czerwonymi paskami.

Policja prosi, by każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat 17-latki, zgłosił się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie przy ul. Stacyjnej 23 lub zadzwonił pod numer 47 70 75 200 lub 112.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.