Wiadomości z Garwolina

Dwa wypadki i aż 36 kolizji drogowych w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - Dwa wypadki i aż 36 kolizji drogowych w ubiegłym tygodniu

W ubiegłym tygodniu doszło do dwóch wypadków drogowych w Starym Pilczynie i w Oblinie. W wyniku tych dwóch zdarzeń trzy osoby trafiły do szpitala.


Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowaliśmy 2 wypadki drogowe. Policjanci obsługiwali 36 kolizji drogowych.

Wypadek w Starym Pilczynie
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 24 września w Starym Pilczynie przed godziną 6.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierujący samochodem marki Toyota zasnął za kierownicą i uderzył w przydrożne ogrodzenie. Samochodem podróżowało 5 osób. Pasażer auta został przetransportowany do szpitala. Ogrodzenie uszkodziło zaparkowany na posesji inny pojazd. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

REKLAMA:


Wypadek w Oblinie
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 27 września w miejscowości Oblin przed godziną 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 67-letni mieszkaniec Warszawy, kierując samochodem marki Ford, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Kierowcy auta zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca forda trzeźwy, kierowca audi blisko 1,5 promila alkoholu. Mieszkańcowi powiatu garwolińskiego zostało zatrzymane prawo jazdy. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Maciejowicach.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

zdjęcie poglądowe


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.