Rozrywka | Kultura Garwolin

Wyjątkowy Dzień Seniora

Dodano:
garwolin - Wyjątkowy Dzień Seniora

Miasto Garwolin wraz z Warszawską Operą Kameralną zapraszają serdecznie seniorów do wzięcia udziału w koncercie: „Mozart - między kameralistyką a symfoniczną transkrypcją”, który odbędzie się w dniu 11 października 2020 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Wydarzenie będzie znakomitą okazją, aby przekonać się o walorach muzyki poważnej, a przy tym pretekstem, by ponownie wsłuchać się we wspaniałe Mozartowskie frazy, odkrywając kolejny raz ich unikalne piękno. Władze miasta pragną w ten sposób uczcić święto seniorów i podziękować za bycie dla młodszych pokoleń skarbnicą doświadczeń, wartości i wiedzy.

Seniorzy będą mieli zapewniony przejazd z i do Garwolina, bilety wstępu na koncert. Zgłoszenia: 25 786 42 46, 662 128 386. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W związku z występowaniem stanu epidemii uczestnicy wydarzenia artystycznego i rozrywkowych są zobowiązani do przestrzegania rozporządzeń Rady Ministrów w zakresie zachowania dystansu społecznego, w tym obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.