Rozrywka | Kultura Garwolin

Wieczornica papieska w Maciejowicach

Dodano:
garwolin - Wieczornica papieska w Maciejowicach

18 października 2020 roku o godz. 17.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Maciejowicach odbędzie się uroczystość poświęcona świętemu Janowi Pawłowi II i setnej rocznicy jego urodzin.

Wydarzenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach realizowane jest dzięki wsparciu Narodowego Centrum  Kultury w ramach programu „Kultura Interwencje 2020”.

Będzie można posłuchać poezji Jana Pawła II, ulubionych utworów papieża, które wykonają m.in. uczniowie ogniska muzycznego działającego przy GOK oraz Chór Parafialny.

W programie jest również wykład  Pana Julina Adamczyka z Muzeum im. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia pt. „Miara człowieka – Jan Paweł II w kontekście uniwersalnych wartości”.

Zwieńczeniem będzie koncert Pani  Doroty Osińskiej, finalistki programu The Voice of Poland.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kosa od durszlaka (, #IP 917ee99d85) Odpowiedz

Maja swój budżet i ....Ani widu ani słychu. Kitraja gotówkę na złote klamki z płynem dezynfekującym. Bedzie premia przy zwrocie niewykorzystanego budżetu...:)))CDN

układ i więcej nic (, #IP 728ea2e3d5) Odpowiedz

zabrakło pana Witczuka i po GOKu w Maciejowicach

Majonez GMBH (, #IP c9f6ebb0c0) Odpowiedz

Mizerny Gok.