Projekt realizowany był od maja do października. Przeprowadzono w jego ramach 11 działań - warsztaty, konkurs, rajd, wycieczka oraz kilkanaście piosenek nagranych przez Zespół Ludowy z Gończyc. Przedstawiciele Zespołu pomagali również w przeprowadzeniu poszczególnych warsztatów i działań.
@@@
W niedzielę głównym punktem spotkania był spektakl obrzędowy ‘’Kiszenie Kapusty’’ w wykonaniu niezawodnego Zespołu Ludowego. Zebrana publiczność została poczęstowana staropolskim jadłem i na koniec wysłuchała koncertu piosenek i melodii ludowych w wykonaniu Kapeli "Jaśki". W trakcie obejrzeć można było przygotowaną fotorelację ze wszystkich dotychczasowych działań, przygotowane zielniki oraz wystawę sprzętu gospodarstwa domowego.
Źródło: FB GDK Sobolew, opr. AS
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.