Wiadomości z Garwolina

Emilka brązową medalistką Mistrzostw Polski Żaków w grze podwójnej

Dodano:
garwolin - Emilka brązową medalistką Mistrzostw Polski Żaków w grze podwójnej

Emilia Laskowska z Łaskarzewa zdobyła brązowy medal tenisowych Mistrzostw Polski Żaków w grze podwójnej. W sukcesie pomogła jej Julia Czaja z Gdańska.

Na rozgrywanych w niedzielę Mistrzostwach Polski, Emilia Laskowska z Łaskarzewa zdobyła brązowy medal. Mieszkanka Łaskarzewa trenuje na co dzień w CIA Łaskarzew.
- Czuje ogromną radość!! Może nie powinienem, ale powiem, że nie jestem wielokrotnym mistrzem Polski w tenisie stołowym, nie jestem nawet jednokrotnym, nie jestem chociażby mistrzem województwa, nie stanąłem nawet na podium żadnej poważniejszej imprezy sportowej. Rozum i serce podpowiadają jak prowadzić szkolenie, aby to właśnie dzieci i ich najbliżsi cieszyli się dużymi, ale i małymi mistrzostwami. Stanąć na podium Mistrzostw Polski w tenisie stołowym to rzecz trudna i wymagająca wielu lat pracy. Dzisiaj mija ponad 15 lat kiedy ostatnie medale z Mistrzostw Polski kadetek przywiozła Kasia Barańska- mieszkanka powiatu garwolińskiego. Wspieram i pozdrawiam wszystkich zawodników, którzy znajdują się na tej samej tenisowej drodze, aby nigdy się nie poddawali – komentuje trener Emilii Robert Barański.

Autorem zdjęć jest Robert Barański

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.