Wiadomości z Garwolina

Dodatki specjalne dla urzędników UM Garwolin

Dodano:
garwolin - Dodatki specjalne dla urzędników UM Garwolin

Przez rok zastępca burmistrza Garwolina, skarbnik miasta Garwolin i kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej będą otrzymywali dodatki do pensji wysokości 50, 43 i 30 procent wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego.


Informację o dodatkach przysłał nam Czytelnik. Jest ona też dostępna w miejskim BIP.
28 sierpnia burmistrz miasta Garwolin wydała zarządzenie, w którym przyznała zastępcy burmistrza miasta Garwolina Albertowi Baranowi dodatek specjalny w wysokości 50% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego w kwocie 3200zł na okres od 1 września 2020r. do 31 sierpnia 2021r.

Dodatek jest z tytułu zwiększenia obowiązków służbowych, polegających na sprawowaniu nadzoru nad realizacją inwestycji w mieście Garwolin i nad realizacją prowadzonych spraw z zakresu gospodarki komunalnej, a także za koordynację działań wydziału ds. kontroli wewnętrznej jednostek podległych.
Tym samym straciło moc zarządzenie o dodatku specjalnym z 2 września 2019r.

REKLAMA:


Podobnie sytuacja wygląda w przypadku skarbnik miasta Katarzyny Nozdryn – Płotnickiej, która będzie otrzymywać miesięcznie 3182zł od 1 września 2020r. do 31 sierpnia 2021r.
Dodatek jest przyznany z tytułu zwiększenia obowiązków służbowych jak: koordynacja prac związanych z realizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, sprawowanie nadzoru nad przygotowaniem materiałów finansowych dotyczących pozyskiwania środków unijnych i koordynacja kontroli finansowej przeprowadzonej w podmiotach otrzymujących dotacje z budżetu. W tym przypadku również straciło moc zarządzenie o dodatku z 2 września 2019r.

Izabela Kliczek – kierownik MOPS w Garwolin dodatek w kwocie 1677zł będzie otrzymywała od 1 października 2020r. do 30 września 2021r. Dodatek został przyznany z tytułu okresowego zwiększenia obowiązków służbowych polegających na nadzorowaniu realizacji zadań zleconych jak: Rodzina 500 Plus i Dobry start. Dotychczas kierownik nie otrzymywała dodatku.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Pan Baran dostał pewnie nagrodę za stan ścieżki rowerowej. Zwłaszcza kawałka koło mostku na kanale Ulgi obok netto. Dołek że się wypierdzielić można. Ale co tam - nikt tego nie zauważył...

XYZ (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Zastanawia mnie tylko jego od czego są Radni Miejscy, na to wpływu nie maja, na inne rzeczy też, więc pytam na co maja wpływ, ta niby opozycja, wychodzi na jedno, że tylko na wybór przewodniczącego, oraz na kwotę diet dla radnych i obsadzenie komisji, no chyba , że in tez się to podoba takie rozdawnictwo pieniędzy. 38400 przez rok dla Pana Zastępcy, 31160 rocznie dla Pani Skarbnik, przypominam że to same dodatki a gdzie pensja. czy stać nas na to? Zamożne miasto ten Garwolin

Zarobki pracusiów UM Garwolin oficjalne dane z oświadczeń majątkowych BIP UM Garwolin (, #IP 9901f2fe88) Odpowiedz

Albert Baran z-ca burmistrza za 2019 r. 132 tys zł Katarzyna Nozdryń-Płotnicka skarbnik za 2019 148 tys zł a najgorzej zarabia Pani Burmistrz za 2019r. tylko 129 tys z Izabella Kliczek-Pasik kierownik MOPS najmniej za 2019 tylko 110 tys A może by tak redakcja w trybie dostępu do informacji publicznej poprosiła UM Garwolin w osobie Pani Burmistrz o zakres obowiązków - z-cy burmistrza, skarbnika oraz kierownika MOPS. Ale wszystkich przebija Jaśnie Pan Prezes PWIK Garwolin za 2019 r 227 tys zł, za ile to metrów sześciennych wody i ścieków potrzeba zapłacić żeby utrzymać żeby biedakowi zapewnić godziwe wynagrodzenie. Tu też redakcja mogłaby wystąpić z o informacje ileż to podwładnych ma Pan Prezes zatrudnionych oraz o podanie kwoty jaka została wydana w 2019 r na zasłużone oczywiście wynagrodzenia dla tychże (łącznie z nagrodami i wszelkimi innymi dodatkami)

OSP=KGW Maciejowice o/Żelechów (, #IP e8f57c2c67) Odpowiedz

W Maciejowicach też łebkują...inwestycje...inwestycje, tymczasem od początku kadencji wójt zatrudnia kolejne zbędne osoby w UG.jeszcze roczek i stara szopa zawali się pod obciążeniem. Bedo mieli pretekst i zwiększone ciśnienie w aorcie na wybudowanie nowego budynku urzędu gminy,licząc na zwiększenie ciśnienia w kolejnej kroplówce od ....państwowego sponsora a tamci dziwią się ze budżetowo bogata gmina a tu piniedzy nima.

zmiany! (, #IP c80139e4f0) Odpowiedz

Za 3 lata wybory! CZAS WYMIENIĆ CAŁĄ EKIPĘ RATUSZA! CZAS NA NOWE PORZĄDKI! NIE DAJCIE SIE LUDZIE MAMIĆ CZUŁYMI SŁÓWKAMI CZY OBIECYWANKAMI. Trzeba to ZMIENIĆ! Cała ekipa musi odejść w niepamięć. Za bardzo wrośli w te urzędowe posadki. Tak dalej być nie może - miasto zadłużone, opłaty ciągle w górę, w wielkim bólem d*** yyy głowy coś tam zrobią, coś naprawią - bo muszą. Kasę za nic sobie przyznają. SKANDAL!

Kryzys a tu nieuczciwość w przyznawaniu- za co? (, #IP 728ea2e3d5) Odpowiedz

Sprawa nagród dla nauczycieli -chyba za to ,że absolwenci nie zdają matur (to argument przyznania nagrody) Dodatki motywacyjne dla dyrektorów szkół - chyba że pracują w kilku szkołach jeden drugiego zatrudnia. Godziny zastępcze sami sobie przydzielają Efekt dyrektorzy szkół mają większe zarobki od starosty, burmistrzów oraz wójtów.

(, #IP 0e034575d9) Odpowiedz

Macie to na co głosowaliście. Śmieci w górę ale nic poradzić nie mogą. Za to tuczyć się przy korycie pierwsi. Sami wybraliście to macie. Wszystko co wiąże się ze starym burmistrzem oznacza jedno. Kolesiostwo i częstowanie się ile tylko można. I dobrze wam tak bedoczki

a no właśnie (, #IP 0cf54ac97f) Odpowiedz

problem w tym,że dojna zmiana robiła by to samo a wyboru innego nie było. Może byś tak wystartował w następnych wyborach to zagłosuję na ciebie. A tak to zastanawiam się kiedy w końcu naprawdę uruchomimy taczki - to był dobry zwyczaj !!!

Na razie (, #IP c7659aa34e) Odpowiedz

Na razie to trzeba przeciwdziałać temu co jest tu i teraz. W następnych wyborach wystartuje młodszy z klanu i pozostanie po staremu.

(, #IP 0e034575d9) Odpowiedz

Czy już spłacona kara za wódkę bez akcyzy z pod lady w barze? On wie o co chodzi.

Urząd (, #IP 7f709a93b3) Odpowiedz

Wiekszosc roboty odwalają za nich zwykli pracownicy urzędu.Ludzie co tam sie zaczyna dziac??To może szraczki urzedowe też dostaną dodatek za odwalanie roboty za kogoś.po 1000 zł tylko.

Pracusie (, #IP f82f703de5) Odpowiedz

To już nie lekka przesada , biorą duże pensje finansowane z podatków które my płacimy , a P.Baran od nadzorowania inwestycji miejskich jest jak d.. od s... za pensję którą teraz pobiera , podobnie jak pani skarbnik - bo pewnie pensje są za to, że w raczyli podpisać listę obecności ...

coraz lepiej (, #IP 328525fad7) Odpowiedz

Jak mówią ludzie na mieście za poprzedniego burmistrz podobno też tak było. Zastanawiają się też czy wylewna przyjaźń pani senator z panią burmistrz oznacza firmowanie przez nią takich działań. Bo na przykład ze starosty to już nawet koledzy się śmieją, że nawet bąka nie puści jak nie skonsultuje tego z kocem. Ale ja tam w to nie wierzę to tylko złe języki i pomówienia złych ludzi.

dodatek chyba za covida, łaskawcy i nieroby (, #IP 182c802b5e) Odpowiedz

A czym się zasłużył P. Baran i pani skarbnik - więcej obowiązków ?Guzik prawda. Biorą spore pensje za swoją pracę - nadmienię że z podatków mieszkańców Garwolina. I tak harują ponad miarę , że nie mają czasu taczki załadować. Rozpasała nam się władza...

go (, #IP aa1a736493) Odpowiedz

... poprzednio było tak, ale teraz to już mega przesada. a z tymi dodatkami za wykonywanie obowiązków w ramach etatu to przegięcie? czy kierownik gospodarki komunalnej też ma podobny dodatek? ale radni udają że nic nie widzą, nic nie wiedzą, że nie mają wpływu? ja się tylko pytam, bo ja nic nie wiem...

XYZ (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

O to dodatki maja większe niż ja wynagrodzenie, Muszą mieć kolosalna wiedze, zapewne taka jak poprzednicy budujący pływalnie, tylko tamci w gratisie obok pływali zrobili odkryty basen po opadach deszczu, tez wtedy mieli dodatki, nie wspomnę o super inwestycji zbiorniku. Oj łatwo się wydaje i rozdaje nie swoje.

... (, #IP e9d1c30e2e) Odpowiedz

Boże mój Bożę. Za co te dodatki? Za wykonywanie pracy jaka do tego stanowiska jest przypisana? Skarniczka dostaje dodatek za gospodarkę odpadami, która delikatnie mówiąc kuleje... A czy kktoś juz rozliczył wyrzucone w błoto pieniądze podatników na słynne naklejki na pojemniki, które nigdy nie zadzsiałały? Ale cóż podatnicy zapłacą, zrzuca się na te pensje

ZORRO (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Te dodatki dlatego są tak niskie bo pracownicy magistratu pracują co drugi dzień, gdyby pracowali codziennie dostali by po 100 % dodatku do pensji. Przez ten COVID nie dostali po 200% w ramach oszczędności, Powinni dostać przynajmniej dodatek po 50 tys co miesiąc. Jak może ktoś pobierać dodatkowe wynagrodzenie za to, co powinien wykonywać w ramach umowy o prace

Jaaa (, #IP 9886bff78c) Odpowiedz

Dobre czasy nastały dla Garwolina... Miasto bogate. A gospodarka komunalna leży i kwiczy, z pozyskiwania funduszy unijnych powinniśmy brać korepetycje z miast ościennych. Co do 500+ i dobry start, to teraz wszystko jest przez Internet załatwiane. Bogactwo!