Wiadomości z Garwolina

Miasto Garwolin ogranicza działanie PSZOK

Dodano:
garwolin - Miasto Garwolin ogranicza działanie PSZOK

Miasto Garwolin wydało komunikat, w którym informuje, że PSZOK będzie otwarty jedynie w trzecią sobotę każdego miesiąca.

„W związku z tym że, powiat garwoliński znajduje się w „żółtej strefie” zostaje ograniczona częstotliwość otwarcia Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Miasta Garwolina. Począwszy od 15 października 2020 roku PSZOK będzie otwarty jedynie w każdą trzecią sobotę miesiąca tj. 17 października 2020 roku, 21 listopada 2020 roku oraz 19 grudnia 2020 roku. „ - informuje na swojej stronie UM Garwolin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

ZDANIE MIESZKAŃCÓW (, #IP eeddff4aea) Odpowiedz

Nidy tutaj nie komentowałam niczego ale tym razem to zrobię. TO JEST NAPRAWDĘ WSTYD, LUDZIE SIĘ BUNTUJĄ NIE BEZ RACJI. Podnosić opłaty, zmniejszać przywileje a nocą podjeżdżają tiry z obcymi śmieciami aby nikt nie widział. I potem podnosi się opłaty, bo zwiększyły się ilości śmieci. Róbcie tak dalej.... karma wraca. A podjudzenie ludzi rośnie. Pretensje mam głównie do władz, że godzą się na to, strach pomyśleć na jakich prywatnych zasadach. I KAŻDY ABSOLUTNIE KAŻDY TAK MYŚLI. Nie dbacie o nas a zła sława się za Wami ciągnie. Opamiętajcie się.

do sąsiadów śmieciowej firmy (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Jeśli faktycznie tak jest to nagrywajcie te tiry spisujcie numery i donoście na policję i do telewizji.

Ludzie. Przecież ten A. B (, #IP 0e034575d9) Odpowiedz

To zwykły ciuciek zdolny lewa wódkę nalewać z pod lady w barze. Ile kar było? Jedna czy 2?

Jaaa (, #IP 264014d1c6) Odpowiedz

Gdzie tu sens i logika? Popieram to co napisał Mieszkaniec.

Mieszkaniec (, #IP a6d13e3c5c) Odpowiedz

Mistrzowskie posunięcie, brawo, teraz na jeden dzień zjadą wszyscy ci którzy chcą wyrzucić świeci w PSZOK-u. Raczej powinno być odwrotnie aby ludzie przyjeżdżali w mniejszej liczbie.

(, #IP 0f6580876c) Odpowiedz

No normalnie dodatek powinni sobie za to dać! To teraz ograniczyć opłatę za śmieci tylko do przypadającej na koniec miesiąca??!