Wiadomości z Garwolina

Pracownicy Mrówki w ''Nasz Nowy Dom'' (zapowiedź wideo)

Dodano:
garwolin - Pracownicy Mrówki w ''Nasz Nowy Dom'' (zapowiedź wideo)

Dziś o godzinie 20.00 w TV Polsat będzie można obejrzeć program Nasz Nowy Dom, w którym udział wzięli pracownicy PSB Mrówka z Garwolina.


„Dziś nasza ekipa odwiedzi Uwieliny (gm. Góra Kalwaria). Stoi tu dom pani Wandy i trojga jej dzieci. Dom to w tym wypadku słowo mocno na wyrost, bo budynek jest w katastrofalnym stanie. Potwornie zagrzybione i okopcone sadzą ściany przerażają, wilgotne podłogi zapadają się, nie ma łazienki ani toalety a ogrzewanie jest naprawdę niebezpieczne - cała rodzina niedawno zatruła się czadem z dymiącego pieca i uratowano ich cudem.
Mimo starań matki sytuacja jest naprawdę dramatyczna„ - czytamy na FB Nasz Nowy Dom.
Program będzie można obejrzeć o godzinie 20.00 w TV Polsat. W odcinku zobaczymy pracowników sklepu PSB Mrówka z Garwolina. Sponsorem odcinka jest grupa PSB.„Nasz nowy dom” to program Telewizji POLSAT, w którym w ciągu 5 dni przeprowadzane są prawdziwe metamorfozy domów zamieszkałych przez najbardziej potrzebujące polskie rodziny. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia.

Producentem programu jest firma Constantin Entertaiment

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Co to za news (, #IP 872b040a04) Odpowiedz

Czy naprawdę trzeba aż tak się cieszyć i ogłaszać to całemu światu że w ramach programu jakaś telewizja przyjedzie i kupi trochę farby i tynku w sklepie. Dajcie spokój. To śmieszne :)