czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Awaria rogatek na przejeździe kolejowym w Rudzie Talubskiej

Dodano:
garwolin - Awaria rogatek na przejeździe kolejowym w Rudzie Talubskiej

Dziś o godzinie 14.20 Czytelniczka Renata poinformowała nas o awarii rogatek w Rudzie Talubskiej. Podróżni nie mogli przejechać i zawracali w okolicy przejazdu.

Awaria rogatek na przejeździe w Rudzie Talubskiej to już tradycja. Dziś Czytelniczka Renata przysłała nam zdjęcie z kolejnej takiej awarii.

- Samochody się wycofywały. Informacji, że jest awaria rogatek udzieliła nam mieszkanka Rudy. Przejechaliśmy przejazdem w Talubie – poinformowała nas Czytelniczka Renata.

Pytania w sprawie awarii rogatek prześlemy do PKP PLK SA.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

epidemia a władza (, #IP 32db188e0b) Odpowiedz

brak reakcji na epidemię widać nie tylko w rządzie PiS w Warszawie ale szczególnie w samorządach rządzonych przez kacyków z PiS, tak jest u nas w Garwolinie. Zawsze fotki wręczanie wzajemne się odznaczanie, na komisjach, radach ds zdrowia czy bezpieczeństwa, spotkania, narady, posiedzenia a teraz jak epidemia to cisza... starosta podobno na ważnych wyjazdach z burmistrz miasta (dosyć często obradują razem) lub z radnymi się zaszyli w domowych pieleszach, Sanepid plażuje a dyr szpitala ma ponoć jedyny spotkania z niejakim JOHNNIE WALKERR lub trzaska kasę na dyżurach ... albo robi głupie footki w kombinezonie (patrz oświadczenie majątkowe). Taka jest władza ludzi PiS...

Awaria rogatek (, #IP 2638501fb9) Odpowiedz

Jeżdżę codziennie tą drogą i w ciągu ostatniego roku to już kilkanaście razy ta rogatka była zepsuta.

Gość (, #IP c1962b9be5) Odpowiedz

To żadna ciekawostka, zacina się kilka razy w miesiącu

Pięknie K Pięknie (, #IP d8b15d10bc) Odpowiedz

To jakaś systemowa sprawa. W ubiegłą sobotę naprawili wieczorem w Łaskarzewie