Wiadomości z Garwolina

Kierował autem mając aż 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

Dodano:
garwolin - Kierował autem mając aż 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

W ubiegłym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego zatrzymali 3 prawa jazdy. Funkcjonariusze ujawnili m.in., że 15 października kierowca renault prowadząc auto miał aż 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 4 prawa jazdy.

15 października w Wilkowyi 27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


18 października w Strychu 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, nie stosując się do wyroku sądowego – zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 3 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.