Wiadomości z Garwolina

Pomóż dzieciom z Domu Dziecka i Ośrodka Pomocy Dziecku

Dodano:
garwolin - Pomóż dzieciom z Domu Dziecka i Ośrodka Pomocy Dziecku

Między innymi w Górznie i Garwolinie odbywa się zbiórka na rzecz podopiecznych Domu Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy i Ośrodka Pomocy Dziecku Zielone Izdebno w Izdebnie. Prezenty od mieszkańców dobrego serca, którzy chcą zostać Mikołajami, trafią do dzieci w grudniu. Akcję w powiecie garwolińskim promują działaczki z Dream Team. Dane kontaktowe dla osób, które chcą pomóc dzieciom znajdują się na plakacie.

- Cieszymy się ogromnie że zbiórka od razu ruszyła i pięć minut po opublikowaniu informacji zasypaliście nas wiadomościami (…) W świątecznych prezentach chodzi o to by sprawiały radość i były użytkowe. Zaznaczyliśmy w informacjach jakie rzeczy zbieramy i tylko takie przyjmujemy – napisały działaczki na stronie wydarzenia.

Używane ubrania nie będą przyjmowane.

Jeśli jesteś osobą prywatną:
Zbierz rzeczy które chcesz przekazać i skontaktuj się z wolontariuszem. Jeśli nie odbiera, poczekaj na wiadomość od niego (prawdopodobnie jest w pracy/ w trakcie nauki). Umówcie się w konkretnym miejscu i konkretnym terminie na odbiór rzeczy.
Jeśli zgłaszasz się jako przedsiębiorstwo / placówka / grupa:
1. Pobierz z naszej strony plakat informacyjny i wydrukuj go.
2. W widocznym miejscu budynku umieść plakat i pudełko / kosz /stolik na rzeczy.
3. Zbieraj rzeczy na bieżąco i sprawdzaj czy są odpowiednie (jeśli są inne niż te, które są wymienione na plakacie, nie będą przydatne).
4. Przed zakończeniem zbiórki skontaktuj się z wolontariuszem z wybranego miasta i zgłoś chęć przekazania rzeczy wskazując ich orientacyjną ilość.

Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/657347194966876/?active_tab=discussion

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.