Wiadomości z Garwolina

50 - latek z Garwolina zagapił się i ''zaparkował'' na rondzie

Dodano:
garwolin - 50 - latek z Garwolina zagapił się i ''zaparkował'' na rondzie

W Puławach na ulicy Lubelskiej, 50-latek z Garwolina kierujący volkswagenem nie zauważył, że wjeżdża na rondo i pojechał na wprost, ''lądując'' wśród roślinnych nasadzeń. Mężczyzna był trzeźwy, nic mu się nie stało. Policjantom powiedział, że się zagapił i nie zauważył, że wjeżdża na rondo. Dostał mandat i 6 punktów karnych.


Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy na ulicy Lubelskiej w Puławach. Mężczyzna kierujący volkswagenem, zamiast pojechać na rondzie w prawo, pojechał na wprost, zatrzymując się na wyspie centralnej, wśród rosnących tam roślin.

Jak ustalili policjanci, 50 latek z Garwolina był trzeźwy, ale „zagapił się” i nie zauważył ronda. Nie odniósł obrażeń. Utrudnienia w tym miejscu trwały do czasu usunięcia pojazdu przez pomoc drogową. Policjanci zabezpieczali w tym czasie miejsce zdarzenia.

podkomisarz Ewa Rejn-Kozak, KPP Puławy, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.