Garwolin Sport

Srebrni studenci z Wilgi Garwolin

Dodano:
garwolin - Srebrni studenci z Wilgi Garwolin

Piękne podlaskie miasteczko Supraśl gościło w dniu 24 października ponad 300 studentów, którzy na malowniczych trasach walczyli o tytuły w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. Doskonale spisali się w tej imprezie biegacze „Wilgi” Garwolin.


Robert Głowala z Politechniki Łódzkiej i Mateusz Kondej z AWF Warszawa wywalczyli tytuły wicemistrzów Polski. Mateusz wystartował na dystansie 4.5 km i po zaciętym finiszu przegrał tylko o 1 sekundę z Szymonem Żywko z UMCS  Lublin. Czas naszego biegacza – 14min i 40sek.

 „Srebro” przypadło też wracającemu do biegania po kontuzji stopy, Robertowi Głowali, który w biegu na 9 km uzyskał czas 31 min i 2 sekundy. Zwyciężył Stypułkowski Patryk z WSKFiT w Pruszkowie - 30min 11 sek.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Biegi przełajowe (, #IP 8d7c5ded89) Odpowiedz

Pewnie nie było lepszych z Politechniki Białostockiej

Gratulacje (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

Brawo chłopaki! Garwolin biegaczmi stoi