Garwolin Sport

Ola przegrała tylko z mistrzynią Polski!

Dodano:
garwolin - Ola przegrała tylko z mistrzynią Polski!

Aleksandra Borkowska - biegaczka „Wilgi” Garwolin, błysnęła talentem w Międzywojewódzkich Przełajowych Mistrzostwach Młodziczek, gdzie w biegu na trudnym dystansie 2500m metrów zajęła wysokie II miejsce.

W zawodach zwyciężyła mistrzyni Polski Eliza Galińska z KS „Filipides” Teresin, do której należy także rekord Polski U-16 na dystansie 2000m – 6;23.03s. Walka o II miejsce rozegrała się pomiędzy naszą zawodniczką, a drugą przedstawicielką Teresina, Amelią Ciurzyńską.  

REKLAMA:


- Na ostatnich 600 metrach moja podopieczna pokazała „lwi pazur”, ostro przyspieszyła i na mecie uzyskała ponad 50 metrową przewagę.  Za drugie miejsce Ola otrzymała 2 cenne punkty do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
-  dodaje trener garwolińskich lekkoatletów Stanisław Buszta.

W zawodach, które odbyły się na terenie Miejskiego Parku w Pasłęku, udział wzięli przedstawiciele województwa Mazowieckiego oraz w roli gospodarzy, Warmińsko-Mazurskiego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.