Ciekawe tematy z Garwolina

Osocze ozdrowieńców pilnie potrzebne!

Dodano:
garwolin - Osocze ozdrowieńców pilnie potrzebne!

Co minutę ktoś potrzebuje krwi. W dobie pandemii z każdym dniem błyskawicznie rośnie zapotrzebowanie na osocze osób, które wyzdrowiały z COVID-19. Lekarze apelują: jesteście pilnie potrzebni, Wasze osocze może uratować komuś życie!

Funkcjonariusze i pracownicy policji wielokrotnie udowodnili, że ludzkie życie i zdrowie jest dla nich wartością najwyższą, a niesienie pomocy mają wpisane w DNA. Jeżeli jesteś w grupie ozdrowieńców, oddaj osocze i uratuj życie innym.

55% krwi stanowi osocze – bezcenny dzisiaj dar ozdrowieńców. NIE ZWLEKAJ, CZAS UCIEKA!
Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa.


Więcej na ten temat znajdziesz pod adresem:
https://www.twojakrew.pl/ozdrowiency/
policja (ak)

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Warszawa RCKiK Saska (, #IP 0e3aba452b) Odpowiedz

Oddając osocze, krew pełna, płytki krwi - otrzymacie zwrot kosztów dojazdu na podstawie skasowanych biletów oraz 8 tabliczek czekolad (4 gorzkie, 2 mleczne,1 z orzechami i 1 z wioraMI kokosowymi). Zwrot kosztów dojazdu otrzymasz też jeżeli nie będziesz kwalifikował się do oddania w/w opcji* Na własną prośbę możesz otrzymać wydruk papierowy swojej morfologi i wirusologi.

Wampirek (, #IP d47b3fd986) Odpowiedz

Teraz na Saskiej jest 9 czekolad, za czerwony żetonik i kawka lub soczek przed donacją.