Garwolin Sport

Zawodnicy Delfina tuż za podium !

Dodano:
garwolin - Zawodnicy Delfina tuż za podium !

13 listopada 2020r. w Pruszkowie odbyły się Jesienne Otwarte Mistrzostwa Okręgu Warszawsko – Mazowieckiego w Pływaniu. Wśród 242 zawodników z 33 klubów wystartowało 10 zawodników UKS Delfin Garwolin. Były to pierwsze zawody dla zawodników z Garwolina od połowy marca, kiedy to zamknięto baseny z powodu pandemii koronawirusa.

- Należy przypomnieć że na wiosnę nie trenowaliśmy ponad 3 miesiące, gdyż w całej Polsce były zamknięte pływalnie, a dla pływaków taka przerwa to bardzo długo. Jadąc więc na te zawody nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę się spodziewać mimo, że trenujemy od 1 lipca to brakowało nam po prostu startów. W Pruszkowie bardziej patrzymy na czasy jakie moi podopieczni zrobili. niż na miejsca a te są obiecujące – mówi trener UKS Delfin  Wojciech Mianowski.

REKLAMA:


W bardzo mocnej obsadzie zawodów podopieczni trenera Wojciecha Mianowskiego dzielnie walczyli o swoje rekordy życiowe, a niektórym zabrakło naprawdę  niewiele by nawet stanąć na podium jak chociażby Alicji Więckowskiej, która na 200 m grzbietem i 200m dowolnym zajęła IV miejsce podobnie jak Emilia Frąckiewicz, która na 200m zmiennym zajęła również IV miejsce.

Oprócz Emilii i Alicji na VI miejscu zostali sklasyfikowani: Jagoda Jonak (400m zmienny), Jakub Sitnik (100m grzbiet) oraz Adam Kenig (50m klasyk) za co otrzymali pamiątkowe dyplomy. 


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.