Wiadomości z Garwolina

Droga w miejscowości Dąbrowa-Kolonia przebudowana

Dodano:
garwolin - Droga w miejscowości Dąbrowa-Kolonia przebudowana

W połowie października zakończyła się realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. ''Przebudowa drogi gminnej Nr 130605W Dąbrowa - Aleksandrów – Izdebno w km 1+015 ÷ 1+440''.

Zadanie obejmowało wykonanie przebudowy kolejnego (tym razem 425 metrowego) odcinka drogi w miejscowości Dąbrowa- Kolonia. Na tym odcinku zostało wykonane wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym oraz położono nową warstwę ścieralną o gr. 4 cm. Wykonano również obustronne pobocza z kruszywa łamanego.

Wykonawcą robót była firma Fedro Sp. z o.o. z Osiecka. Wartość robót budowlanych wyniosła 104.065,95 zł.
Zadanie podlega dofinasowaniu w ramach dotacji przyznanej ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w wysokości 50 procent kosztów robót.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.