Wiadomości z Garwolina

Poseł Henryk Kowalczyk pełnoprawnym członkiem PiS

Dodano:
garwolin - Poseł Henryk Kowalczyk pełnoprawnym członkiem PiS

Pochodzący z gminy Trojanów poseł Henryk Kowalczyk został przywrócony w prawach członka partii Prawo i Sprawiedliwość.

„Postanowieniem Rzecznika Dyscyplinarnego @pisorgpl z dn.17.11.2020r. umorzono postępowanie dyscyplinarne w sprawie naruszenia Statutu #PiS. W zw. z powyższym, wygasa decyzja Prezesa  @pisorgpl z dn.17.09.2020 r. o zawieszeniu w prawach członka @pisorgpl poniżej wymienionych osób:” - napisał dziś na Twitterze Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm IX kadencji.

REKLAMA:


Wśród przywróconych w prawach członków PiS znaleźli się posłowie: Katarzyna Czochara, Zbigniew Dolata, Teresa Glenc, Agnieszka Górska, Teresa Hałas, Henryk Kowalczyk, Jerzy Małecki, Kazimierz Moskal, Krzysztof Szulowski, Piotr Uściński, Marek Wesoły, Bartłomiej Wróblewski, Sławomir Zawiślak.

Po sejmowym głosowaniu w dniu 17 września aż 15 posłów PiS zostało zawieszonych za głosowanie przeciwko ''Piątce dla Zwierząt'', przez prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Wśród nich znalazł się pochodzący z gminy Trojanów Henryk Kowalczyk. Były minister środowiska pytany przez PAP dlaczego zagłosował przeciw noweli wskazał, że ograniczenie uboju rytualnego, które nowela wprowadza, będzie skutkować "bardzo trudną sytuacją" dla polskiego rolnictwa.

zdjęcie: www.mos.gov.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Spółdzielnia Ogniwo (, #IP 1b9fc0b27b) Odpowiedz

https://m.youtube.com/watch?v=Pulm8m4ZgQM

Konformista (, #IP bbf05edc4f) Odpowiedz

Najłatwiej to z list partii i łaski prezesa wskoczyć do sejmu, a potem zgrywać dobrodzieja przed ludźmi. A spróbuje pan poseł z własnej listy do senatu wystartować, zobaczymy ile warte nazwisko.

Relista (, #IP f6f7a3e786) Odpowiedz

Poseł przywrócony, to poseł nawrócony. Wyłączone własne myślenie, ważne tylko to co prezes powie. Posłowie z ziemi Garwolińskiej którzy nie przysłużyli się nigdy tej ziemi. No chyba że liczy się otwarcie remizy w wypizdowicach wielkich.

Bozenka bez Janusza z JanuszUNIA (, #IP a684ee58be) Odpowiedz

Parcie na szkło w PiSe maja wilczki z gminy Maciejowic z wiejskiego, wszechobecnego KRUSu.

(, #IP ca86b95143) Odpowiedz

W Maciejowicach gorzej nie było Porównaj opłaty za śmieci. Mania wyższossci

Edward ze Zdradowa ul źdźbło 447 (, #IP cc7f6de0f2) Odpowiedz

Macie do utrzymania 3-ce , sztab pracowników w UG i wyświecone szkoły. A tymczasem, są strategiczne plany na budowę ecologiczno - innowacyjnego budynku na skale powiatu dla ....??? Dla....kogo....