Garwolin Sport

13 medali Delfina na Mistrzostwach w Siedlcach!

Dodano:
garwolin - 13 medali Delfina na Mistrzostwach w Siedlcach!

18 listopada 2020r. odbyły się Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu im. Marii Żuburowej, na których to wystartowało 50 zawodników UKS Delfin Garwolin. Liczna kadra z Garwolina wywalczyła 13 medali na 8 – torowej pływalni Parku Wodnego.

Złote medale wywalczyli: Szopa Alicja (50m klasyk), Frąckiewicz Emilia (50m dowolny) oraz Grzegrzółka Tomasz (50m dowolny i 50m klasyk). Srebrnymi medalistami zostali: Poszytek Igor (25m klasyk), Poszytek Filip (50m dowolny), Sitnik Jakub (50m dowolny), Jonak Jagoda (50m klasyk), Frąckiewicz Emilia (50m klasyk) i Wojciechowski Jan (50m klasyk).

REKLAMA:


Medale z brązowego kruszcu otrzymali: Dziewanowska Nikola (50m dowolny), Maśniak Nadia (50m klasyk), Jonak Jagoda (50m dowolny) i Skrzyniarz Michał (50m dowolny).
- Z zawodów wracamy bardzo zadowoleni gdyż w 95 % Nasi podopieczni pobili swoje rekordy życiowe, a na szczególną uwagę zasługują czasy uzyskane przez Tomasza Grzegrzółkę, którymi to spełnił normę na II klasę mistrzowską w kat. 14 latków zarówno na 50m dowolnym (27:12) jak i 50m klasykiem (35:08) – mówi trener UKS Delfin Wojciech Mianowski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.