Garwolin Sport

MAZOVIA CUP 2020 już w ten weekend

Dodano:
garwolin - MAZOVIA CUP 2020 już w ten weekend

Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin organizuje cykl turniejów piłki nożnej MAZOVIA CUP 2020 Pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2020 roku.

Przy ulicy Sportowej 34 na Stadionie Miejskim rozegrane zostaną dwa turnieje, w sobotę dla rocznika 2011 a w niedzielę dla rocznika 2009. W zmaganiach weźmie udział w sumie 16 drużyn z naszego powiatu i nie tylko. Wśród nich znajdą się takie zespoły jak: MLKS Józefowia Józefów, Iskra Pilawa, SPF Sabio, Sokół Kołbiel, MOSIR Mińsk Mazowiecki, Promnik Łaskarzew, Beniaminek Radom, Orlęta Kielce, Delta Warszawa, Bór Regut, Naprzód Skórzec, Champion Otwock oraz gospodarze GKS Wilga Garwolin.

REKLAMA:


Dla uczestników przygotowano pamiątkowe medale, puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju turnieje odbywać się będą bez udziału publiczności. O wynikach meczów, klasyfikacji końcowej poinformujemy po zakończeniu turniejów. Kibiców zapraszamy do wirtualnego dopingowania wszystkim zawodnikom.


Marcin Makaruk, opr. AS


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.