Wiadomości z Garwolina

Strażacy z OSP Godzisz - Kobusy otrzymali zestaw przedmedyczny

Dodano:
garwolin - Strażacy z OSP Godzisz - Kobusy otrzymali zestaw przedmedyczny

1 grudnia 2020 r. w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej Godzisz-Kobusy torby medycznej R1wyposażonej w zestaw ratowniczy do udzielania pomocy przedlekarskiej.


Przekazania zestawu przedmedycznego R1, dokonali obecni podczas wręczenia ze strony OR KRUS w Warszawie dyrektor Oddziału Regionalnego Joanna Bala, zastępca dyrektora Michał Jaworski oraz kierownik Karol Brojek.
OSP w Godziszu-Kobusach reprezentowali: prezes dh Sławomir Sawicki oraz prezes dh Damian Sawicki.
Wyposażenie torby pozwoli jednostce udzielać skutecznej pomocy przedmedycznej, niejednokrotnie decydując o zdrowiu i życiu ludzkim.

Ochotnicy Straży Pożarnej mający szybszą możliwość przybycia na miejsce wypadku, mogą stać się jedyną szansą na udzielenie pierwszej pomocy, jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego.

REKLAMA:


Z uwagi na tereny rolnicze i coraz większą mechanizację rolnictwa, zestaw ma służyć również rolnikom-ofiarom wypadków przy pracy.
Dyrekcja OR KRUS w Warszawie od wielu lat pomaga i wspiera w pozyskaniu wyposażenia lokalne OSP z terenu województwa Mazowieckiego w tym z powiatu garwolińskiego. W ostatnich 4 latach dzięki wzajemnej współpracy oraz rosnącemu poziomowi wyposażenia i wyszkolenia na teren naszego powiatu trafiło 11 toreb R1.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Beta$$Adam (, #IP fd7b454823) Odpowiedz

Do banku wSzwajcarii wchodzi klient-radny powiatowy z walizką i ściszonym głosem mówi do bankiera: chiałbym wpłacić pieniądze, w tej walizce jest całe cztery milionyEuro. Na to bankier uśmiechnięty: Proszę nie ściszać głosu, bieda to żaden wstyd.

Maski dla MISki tylko z Koniakowa po 39,99$ (, #IP dbdc0aea46) Odpowiedz

KRUSy chodzą w czarnych maskach a ZYSy w zielonych.

Wino z THC (, #IP edd40ebb16) Odpowiedz

Pojechali do KRUSu na śledzika. Omawiali strategiczne przedwyborcze konsultacje społeczne.

Magda (, #IP aaaee39c47) Odpowiedz

Jednostka liczy 5 strażaków w tym 2 prezesów ?

Aptekarz z kaburą (, #IP e529e91d61) Odpowiedz

Co to jest! Zestaw przedmedyczny???

wyborcy!!!! (, #IP e529e91d61) Odpowiedz

Czas asystentów może wygasnąć...czas obecnej pracy może zostać rozwiązany... i co panowie na to?

Torba w każdym domu. (, #IP f0b42ac886) Odpowiedz

Jak tak dalej pójdzie to torba będzie w każdym domu. Wydaje się, że taniej by było gdybyśmy kupili to sami odpadły by koszty dojazdów i ktoś by pracował w KRUS.

Kadrowa z dworu (, #IP 2db7f99cc2) Odpowiedz

Koszt torby ...1000 zl.??? Koszt wyjazdu, delegacji, diet...+500