Wiadomości z Garwolina

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektronicznego 7 grudnia

Dodano:
garwolin - Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektronicznego 7 grudnia

Miasto Garwolin informuje, że wystawione przez mieszkańców odpady wielkogabarytowe oraz kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zostanie odebrany w dniu 7 grudnia 2020r (poniedziałek). Władze przepraszają za niedogodności i dziękują firmie Ekolider za współpracę i szybką reakcję na potrzeby mieszkańców.


Odpady wielkogabarytowe są to m. in.: stare meble (także rozłożone na części) oraz wyroby tapicerskie (np. fotele, wersalki, pufy), materace, zabawki dużych rozmiarów. Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się: materiałów i odpadów budowlanych, remontowych, wanien, umywalek, grzejników, muszli toaletowych, ram okiennych, drzwi, niesprasowanych dużych kartonów, opon samochodowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.