Wiadomości z Garwolina

Nowy samochód dla żelechowskich policjantów

Dodano:
garwolin - Nowy samochód dla żelechowskich policjantów

Policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie otrzymali nowy samochód policyjny marki Hyundai Tucson. Przekazanie i poświęcenie nowego radiowozu odbyło się w czwartek, 3 grudnia br. na placu przed posterunkiem.

W uroczystości wzięli udział: komendant powiatowy policji w Garwolinie inspektor Sławomir Rek wraz ze swoim zastępcą, podkomisarzem Dariuszem Rogalą, p.o. kierownika posterunku policji w Żelechowie aspirant sztabowy Sylwester Jakubaszek, przewodniczący rady miejskiej w Żelechowie Daniel Kocielnik oraz burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz. Poświęcenia i pobłogosławienia nowego pojazdu dokonał ksiądz prałat Eugeniusz Filipiuk, proboszcz parafii Żelechów.

REKLAMA:


Po zakończonej modlitwie komendant powiatowy policji w Garwolinie inspektor Sławomir Rek podziękował przedstawicielom władz samorządowych za bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie finansowe jakiego samorząd udzielił przy zakupie radiowozu. Nowy policyjny pojazd kosztował 120 000 złotych. Połowę tej sumy, czyli 60 000 złotych wyłożył na ten cel samorząd gminy Żelechów.

Burmistrz Łukasz Bogusz podkreślił, że nieustanne zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców jest bardzo ważnym zadaniem dla władz samorządowych, stąd też wśród innych działań w tym zakresie także wsparcie w postaci dofinansowania zakupu nowego radiowozu. Wspólnie z przewodniczącym Danielem Kocielnikiem pogratulował policjantom nowego auta.

Policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie codziennie realizują swoje ustawowe obowiązki, ale też nowe zadania związane z sytuacją pandemiczną w jakiej się znajdujemy.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

No jak? (, #IP aa97681328) Odpowiedz

I jak tu traktować Was poważnie?