Wiadomości z Garwolina

Zakończyła się modernizacja budynku PP w Maciejowicach. Trwa budowa oczyszczalni

Dodano:
garwolin - Zakończyła się modernizacja budynku PP w Maciejowicach. Trwa budowa oczyszczalni

Zakończyła się modernizacja budynku Publicznego Przedszkola w Maciejowicach. Oprócz tego samorząd realizuje inną ważną inwestycję - budowę oczyszczalni ścieków w Maciejowicach. Jest to zadanie kilkuletnie, które tylko w tym roku pochłonęło 2,4 mln zł.

Zakończyła się modernizacja budynku Publicznego Przedszkola w Maciejowicach. W ramach zadania wymienione zostały stare okna w sali "Muchomorków " oraz wykonany został kapitalny remont łazienki.

Inwestycja realizowana była ze środków własnych budżetu gminy za łączną kwotę 44.938,08 zł.

Koniec roku na budowie oczyszczalni ścieków w Maciejowicach
29 grudnia 2020 r. odbył się odbiór kolejny zaawansowania prac na największej inwestycji Gminy Maciejowice.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. W 2020 roku wykonany został zakres robót za kwotę ponad 2,4 mln zł.
Całkowita wartość tej inwestycji wraz z nadzorem inwestorskim wynosi 6.701.367,61 zł, w tym dofinansowanie środkami zewnętrznymi w kwocie 5.000.000,00 zł, co stanowi 74,6% wartości całej inwestycji.


Źródło: FB gmina Maciejowice

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Cś za coś- nagroda pewna (, #IP 6ee593d8a2) Odpowiedz

Należało by sprawdzić, jaką kwotę z otrzymanego budżetu na początku roku dyrektorzy zwracają na koniec roku. To Wójt powinien pogonić towarzystwo do pozyskiwania środków finansowych z zewnątrz. Dyrekcja liczy tylko na gotowe.

Cezary z Zelechowa (25) 754 11 44 za 30% kwoty dofinansowania - wniosek (, #IP 199968ffed) Odpowiedz

Szanowni parafianie przypomne wam kazanie.... Wasza takzwana trojca nabyla doswiadczenie w pozyskiwaniu srodkow z zewnatrz w poptrzednich miejscach/etatach pracy. Doswiadczenie/siedzenie to jedno a skutecznosc i obycie w pozyskaniu srodkow to $$$$ inna bajka.

Ją wam a ty gminie mi awans i podwyżka. (, #IP 199968ffed) Odpowiedz

Sugeruje że po.dyrektora GOK w Maciejowicach specjalnie była *oszczedzala* i niewykorzystany budżetu zwróciła do gminy i przez to posunięcie otrzymała awans z po. na dyrektora. Podobne posunięcia wykonał jej poprzednik..... a pracownicy będą dymac za minimalna krajowa. Dobra zagrodowa zmiana.

Lempart z WUM (, #IP 9cd5236a24) Odpowiedz

......... A teraz najważniejsze sukcesy PIS - bilionowa dziura budżetowa, która na skutek PISrozdawnictwa socjalistycznego wkrótce będzie dwubilionowa i gigantyczna inflacja - zżerająca z dnia na dzień oszczędności Polaków, no skłócenie Polaków ze sobą, wojna wolsko-polska i PISowska napaść na polskie kobiety! Można długo pisać o aferach skandalach PiSu a to dopiero 5 lat ich rządzenia. Najważniejsze jednak, że zniszczyli Polską renomę na świecie z lidera Europejskiego staliśmy się zacofanym rasistowskim krajem oraz wprowadzili Dyktaturę w Polsce na wzór komunistyczny. Ku chwale PIS! Ku chwale Wolski! Ku chwale dojnej zmiany!

Miejski Dom Pomocy w Antoniówce przy strategicznym wirtualnym moście (, #IP 8277f79a30) Odpowiedz

Niech się pochwalą ile wydają miesięcznie na ZUS = ilość* etatów. Parafia pozyskuje pieniążki od konserwatora zabytków na odrestaurowanie plebani a tymczasem robaczki/pracownicy z gminy nawet nie jekno z wnioskiem do kogokolwiek z/na finansowanie pokrycia dachowego lub stolarki okiennej budynku starego szpitala (budynku po GS) Teraz tylko budowa i budowa nowego budynku gminy przy chorym budżecie. Kwiatki się zatarły i niezbędny jest olej i namaszczanie wianuszka/3-cy.

Dyrekcja tylko myśli o własym byciu na stołku (, #IP c3cc1a7905) Odpowiedz

A co z zaniedbanym budyniem PSP w Maciejowicach; dach niedokończony, łazienki przedpotopowe stolarka okienna

Liczydlo (, #IP d4752f826c) Odpowiedz

będą tak dyndać jak wahadełko.... od wyborów ...do wyborów. proszę zwrócić uwagę ile pieniążków poszło w drugorzędne tzw inwestycje...od początku zarządzania przez kwiatka i spółkę (3-ca)

Kasia z fermy (, #IP 1b0525b19c) Odpowiedz

Piknie aż m@ly miknie. Zapominacie o BIPie towarzysze z z@grody.