Wiadomości z Garwolina

Droga w Zwoli zostanie zmodernizowana

Dodano:
garwolin - Droga w Zwoli zostanie zmodernizowana

29 grudnia 2020 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie gmina Miastków Kościelny podpisała umowę na dofinansowanie zadania pn. ‘’Przebudowa drogi gminnej nr 130816W w miejscowości Zwola w km. 0+00 - 3+845. Odcinek I w km. 0+000 - 2+222’’, w ramach rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych.

Całkowity koszt realizacji zadania to kwota 1 098 689,12 zł, a dofinansowanie z FDS wyniosło 769 082,38 zł (tj. 70 %) wartości zadania. Gmina w miesiącu grudniu przeprowadziła postępowanie przetargowe i wyłoniła wykonawcę. W związku z tym również w dniu 29 grudnia podpisała umowę z wykonawcą na realizację zadania. Prace rozpoczną się w najbliższym czasie.

Wójt gminy Miastków Kościelny i rada gminy  dziękują Konstantemu Radziwiłłowi za przekazanie dotacji, która pozwoli na przebudowę ponad 2,2 km drogi w Zwoli. Dziękuję również dyrektor Katarzynie Harmata i pracownikom Biura Rozwoju i Inwestycji za sprawne przygotowanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.