Wiadomości z Garwolina

Kierował BMW mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

Dodano:
garwolin - Kierował BMW mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

W ubiegłym tygodniu policjanci ujawnili pięciu kierowców, którzy kierowali pojazdami po spożyciu alkoholu. Niechlubnym rekordzistą pod względem ilości alkoholu w wydychanym powietrzu był kierowca BMW.


28 grudnia, Damianów
43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

28 grudnia, Samorządki

50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

29 grudnia, Maciejowice
36-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

REKLAMA:


2 stycznia, Garwolin
38-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna spowodował kolizję z samochodem marki Seat. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

3 stycznia, Sobolew

18-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu– wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.