czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Różaniec i msza święta trydencka 10 stycznia

Dodano:
garwolin - Różaniec i msza święta trydencka 10 stycznia

10 stycznia o godzinie 14.00 w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie zostanie odmówiony różaniec w języku łacińskim. Pół godziny później zostanie odprawiona msza święta w klasycznej formie rytu rzymskiego.

Intencją modlitwy będzie: "Świętość, jedność, nierozerwalność, wierność i płodność w rodzinach". Wierni będą też wzbudzać intencję uzyskania odpustu zupełnego za śp. Jarka Przybysza oraz za zmarłych bliskich wszystkich uczestników nabożeństwa. Warunki uzyskania odpustu zupełnego są wyjaśnione TUTAJ

źródło: FB Msza-Święta-Trydencka-w-Garwolinie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 84aa7d9601) Odpowiedz

Znów średniowiecze

Czarodziejey (, #IP 84aa7d9601) Odpowiedz

I znów czary mary..

Katolik (, #IP 84aa7d9601) Odpowiedz

Byłem , nie wiem o co chodziło, tak to czary mary po łacinie. Jak w srednowieczu.

Gość (, #IP ef1a4b41c6) Odpowiedz

Zna ktoś łacinę ? Nie można po polsku?

Nicola (, #IP ed3014b80a) Odpowiedz

wg biegle włada łaciną. słychać to każdego dnia na zieleniaku, na pekaesach w sklepach i na ulicy. tu w innym języku się nie dogadasz. tylko łacina.